/Files/images/bezpeka/без 5.jpg

Наказ про безпеку життєдіяльності здобувачів освіти

під час літніх канікул
У зв’язку із закінченням навчального року та з метою посилення контролю за збереженням життя й здоров’я здобувачів освіти, здійснення заходів з охорони праці, попередження надзвичайних ситуацій.

НАКАЗУЮ:

1.Вжити дієвих заходів щодо збереження життя та здоров’я дітей у місцях відпочинку в літніх таборах, під час проведення прогулянок та екскурсій.

2.Провести первинні інструктажі з безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу під час літніх канікул: про дотримання правилпожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, правил поведінки в громадських місцях, а також поводження з незнайомими людьми та предметами, користування громадським транспортом, правил поводження на річках та водоймах, дій в умовах підвищення температури, попередження випадків перегрівання на сонці, дій у випадках надзвичайних ситуацій тощо з реєстрацією в журналах.

3.Посилити контроль за організацією туристично-екскурсійних перевезень здобувачів освіти автобусами та залізничним транспортом.

4.Забезпечити контроль за організацією режиму роботи в закладах освіти на період літніх канікул, проведення інструктажів із сторожами та черговими щодо дотримання правил пожежної безпеки та збереження майна.

5.Провести роз’яснювальну роботу з батьками та опікунами учнів щодо попередження нещасних випадків під час літніх канікул, надання домедичної допомоги потерпілим у разі нащасних випадків.

4.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор ……

/Files/images/bezpeka/зображення_viber_2020-06-15_21-50-48.jpg

У спекотну погоду більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді.

/Files/images/bezpeka/зображення_viber_2020-06-15_21-50-43.jpg

Загальні правила поведінки на воді:

1. Відпочинок на воді (купання, катання на човнах) повинен бути тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.

2. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби.

3. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при швидкості вітру до 10м/сек, температурі води — не нижче +18° С, повітря — не нижче +24° С.

4. Перед купанням рекомендується пройти огляд лікаря.

5. Після прийняття їжі купатися можна не раніше, ніж через 1,5-2 години.

6. Заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни температури повітря та води.

7. У воді варто знаходитись не більше 15 хвилин.

8. Після купання не рекомендується приймати сонячні ванни, краще відпочити в тіні.

9. Не рекомендується купатися поодинці біля крутих, стрімчастих і зарослих густою рослинністю берегів.

10. Перед тим, як стрибати у воду, переконайтесь в безпеці дна і достатній глибині водоймища.

11. Пірнати можна лише там, де є для цього достатня глибина, прозора вода, рівне дно.

12. Кататися на човні (малому плавзасобі) дозволяється тільки після отримання дозволу та реєстрації у чергового по човновій станції.

Під час купання не робіть зайвих рухів, не тримайте свої м’язи у постійному напруженні, не порушуйте ритму дихання, не перевтомлюйте себе, не беріть участі у великих запливах без дозволу лікаря і необхідних тренувань.

/Files/images/bezpeka/зображення_viber_2020-06-15_21-50-44.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 303

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.